Victoria’s Secret meleği Türk erkeklerini henüz denemedim

18 Ocak 2018 Blog

0 Yorum

İzmir’de geçtiğimiz haftalarda yapılan IF Wedding Fashion İzmir dahilinde ki harikulade bir Victoria’s Secret meleklerinden biri olan Maryna Linchuk, defileden hemen sonra gazeteciler ile bir araya gelerek çok konuşulacak değerde gündem yaratan bir şekilde açıklamalar yaptı.
Maryna Linchuk, hem moda mankeni hem de Victoria’s Secret mankenlerinden biri olup güzelliğiyle göz dolduran farklılığa sahiptir. 30 yaşlarında ki güzel kadın, Beyaz Rusya’da Minsk şehrinde doğmuş olup daha önce de bazı filmlerde rol almışlığı vardır.
İzmir Fuar’da gerçekleştirilen IF Wedding Fashion İzmir -Gelinlik, Damatlık ve Abiye Giyim Fuarı dahilinde ki harikulade bir şekilde geçen fuar ile beraber, Gala Defilesi yapıldı. Ve bu defilede firmaya ait 2018 abiye kreasyonları sergilenerek göz doldurucu şekilde güzel mankenlerin defileye çıktıklarını gördük.
“Türk erkekleri nasıl?” sorusu sorulan Victoria’s Secret meleği ve güzeli olan Maryna Linchuk, bu soruna şöyle yanıt verdi: Henüz denemedim.
Türk erkekleriyle ilgili daha önce ilişki yaşamadığını vurgulayan güzel manken Maryna Linchuk, bununla beraber ünlü bir firmaya ait olan İzmir’de ki defilede harikulade bir giyimiyle ve elbisesiyle göz doldurmayı başaran isimler arasında yerini aldı.
Maryna Linchuk, defile hakkında ise “kendimi defilede mutlu ve çok güzel hissettim. Kıyafetlerimin de kendimi prenses gibi hissetmesi ayrı bir güzellikteydi.” diye belirtti. Türk erkekleri hakkında ki “henüz denemedim” cevabı ise ayrı güzel ve hoş olan güzel mankenle ilgili birçok dikkat çekici detaylarda vardı.
Reklam pozu
Son dönemlerin güzelliğiyle kasıp kavurduğu gibi geçmişten günümüze gerçekten olmazsa olmaz, bilindik isimlerinden biri olan Jennifer Lopez, her zaman hem şarkı hem de oyunculuğuyla olay olmayı başarmış bir isimdir. Klipleri, reklam filmleri, oyunculuğu ve sesiyle şaşırtan dikat çeken güzel isme Youtube, Deezer ya da Spotify gibi kanallardan ulaşabilmek her zaman mümkündür.
Amerikalı oyuncunun güzelliği gerçekten de kayda değer biçimdedir. Bunun dışında ise 48 yaşında olan ve bu sene bir reklam firmasının reklam filmi için harika bir poz vererek izleyenleri ve hayranlarını bir kez daha yerinden oynattı. Ünlü şarkıcı ve oyunculuk yapan Lopez, giyim firmasına özel olarak harika bir poz verdi. Bu poz ise sosyal medyada paylaşılmaya başlayınca olay da olmadı değil!
Konserleriyle ve rol aldığı polisiye dizileriyle gündemde kalabilen ve kalmakta olan Jennifer Lopez’in tanıtım yüzü olacağına dair harika bir iş çıkartılan giyim firmasının yaptığı reklam anlaşması sonrasında da Instagram üzerinden paylaşımda bulundu.
Kendi kişisel sayfasında yaptığı paylaşım ile on binlerce beğeni ve yorum alan güzel isim, giyim firmasının o özel poza karşılık giyim yüzü oldu denilebilir. Markanın tanıtım yüzü olduğunu da harikulade şekilde fark ettirdi.
2 çocuk annesi olan Jennifer Lopez, 48 yaşında olup 2 parçadan oluşan kıyafetiyle verdiği poz karşısında hayranlarını da bir nevi heyecanlandıran güzel kadın, aynı poz karşısında da beğeni yağmuruna tutuldu. Lopez’i Instagram sosyal medya hesabından 7 milyondan fazla kişi takip ediyor. Onu seven ve sayan, ilgi ve alaka gösteren onca insan varken kariyerinde de en parlak dönemlerinde olduğunu da vurgulamak isteriz. Bununla birlikte Alex Rodriguez adlı beyzbol yıldızı sporcu ile de mutlu bir ilişki içerisinde olduğunun da detayını vermek isteriz.

  

Cevap Yaz

 • Kadınların etek altı görüntülerini çekti! 53 dakikalık film yaptı

  Tarafından de 28 Kasım 2017 - 0 Yorumlar

  Toplum içerisinde herhangi bir ses, görüntü ve video kaydı almak insanların başına büyük sorunları beraberinde getirir. Kayda alınan içerik, her ne kadar cinsel içerikli olmasa da yasal sebeplerden dolayı cezası muhakkak olabilir. Ses, görüntü ya da video kaydına alınan şahıs ya da şahısların hiçbirinin izni olmaması nedeniyle bu gibi kayıt edilebilir verileri kaydetmek ve saklamak, […]

 • Ebru Sancı'dan sevdiklerine milyoner olma şansı

  Tarafından de 12 Aralık 2017 - 0 Yorumlar

  Yılbaşının güzelliklerinden biri de herkesin bir şekilde hediye arayışına girmesi, güzel hediyeleriyle birlikte çok özel ve güzel zamanların içerisinde sevdiklerine hediyeler alması, almak istemesi ve dahası… En iyi şekilde hediyelerle boğuşulacak zamanlar içerisinden biri de yılbaşıdır. Yılbaşı hediyesi düşünen ünlü isimlerden biri de Ebru Şancı oldu. Ebru Şancı, yılbaşına dair aklında ki yılbaşı hediyesiyle ilgili […]

 • En Olgun Katalog Kızı Jennifer Lopez

  Tarafından de 1 Aralık 2017 - 0 Yorumlar

  Bilindiği üzere dünyaca ünlü Şarkıcı Jennifer Lopez, tam ismiyle Jennifer Lynn López olarak geçmekte olup Amerikalı şarkıcı ve aynı zamanda da hem oyuncu hem moda tasarımcısı hem hayırsever hem iş kadını hem dansçlı hem parfümcü hem de yapımcıdır. Birçok alanda iş görmüş, başarılı konulara imza atmış bir kadın olup olgun oluşuyla birlikte bu sefer stüdyoya […]

 • Sevgililer Gününde aldatıldı! Erkek arkadaşına kızıp bekaretini satışa çıkardı

  Tarafından de 17 Ocak 2018 - 0 Yorumlar

  Son zamanlarda bekaretini satan birçok güzel kadın görüyoruz. Bunlardan bir diğeri de, sevgilisine kızarak bekaretini satan Bailey Gibson ile ilgili haberdir. 23 yaşında ki güzel bayan, sevgililer gününde erkek arkadaşı tarafından aldatıldı. Başkasıyla aldatılan güzel bayan, bu durumu yakaladıktan sonra hayati bir karar aldı! Nevadalı genç kadının bu durum karşısında üzüntüler içerisinde olması ve uzun […]

 • Seksi Olmanın Yolları Nedir?

  Tarafından de 2 Ocak 2018 - 0 Yorumlar

  İki tür seksi kadın vardır günümüzde. Doğuştan seksi olanlar, ve bu seksilik sayesinde fiziksel özellikleri de her zaman ön planda olup güzel görünmeyi başaranlar. Bir de ikinci tür olarak davranışı, yaşam tarzı ve hali – tavrı ile seksi olmayı başaranlar. Sizlere 7 farklı adımda nasıl seksi olunur bunun temel bilgisini sunmak istiyoruz. “Seksi değilim” demeyin. […]